Přihlášení Registrace

Aktuality a Články

Aktuální informace,  články, novinky, slevy, návody, rady a tipy pro reklamu a prezentaci firem, nebo produktů. Informace Vám pomůžou se zorientovat v problematice prezentačních a výstavních systémů.

Tiskneme i na sedací vaky!

19.2.2018

Hledáte kompromis mezi jedinečnou propagací Vaší firmy a funkčností? Naše sedací vaky zajistí obojí. Díky tvarovatelné náplni se vak přizpůsobí každému způsobu sezení nebo ležení a zajistí tak maximální pohodlí. Vlastní potisk se postará o zbytek.  Zobrazit více »

Připravili jsme pro vás dlouho očekávanou kolekci pracovního textilu!

28.5.2017

Vaší firmu můžete snadno prezentovat pomocí klasického reklamního textilu, ale někdy je potřeba něco mnohem odolnějšího, a proto již máte možnost si na našem e-shopu objednat kvalitní pracovní textil. Zobrazit více »

Libovolný potisk na míru - barevné fólie

4.12.2016

V rámci naší nové nabídky textilu se zaměřujeme i na jeho samotný potisk. Nic vám tak již nebrání snadnému objednání trička, mikiny, bundy s potiskem přesně na míru, ať už pro vaší firmu nebo jako dárek. 

  Zobrazit více »

Rozdíl mezi základními typy Roll-up bannerů!

31.10.2016

Jedním z nejčastějších dotazů, které dostáváme od našich zákazníků, je rozdíl mezi jednotlivými typy Roll-up bannerů. V naší nabídce již máme skoro dvě desítky různých druhů, a proto jsme se rozhodli krátce shrnout a popsat rozdíly u čtyř nejvíce žádaných Roll-up bannerů – Wasp, Mantis, Mosquito a Delta Lite Zobrazit více »

Prodej a potisk reklamního textilu nově na našem e-shopu!

24.10.2016

Na našem e-shopu jsme spustili prodej reklamního textilu. V nabídce najdete trička, košile, polokošile, šortky a mnoho dalších produktů, které neustále doplňujeme a přizpůsobujeme dle potřeb zákazníků. Zobrazit více »

Velkoformátový tisk v Pardubicích

Velkoformátový tisk v Pardubicích

20.10.2015

Velkoformátová tiskárna působící na celém území ČR. Se sídlem a výrobou v Pardubicích. Pro zákazníky v této oblasti můžeme zajistit a realizovat drobné a specifické požadavky na tisk, montáž, lepení, apod.  Zobrazit více »

Materiál vhodný pro tisk

Materiál vhodný pro tisk prezentačních systémů

1.8.2015

Popis a rozdělení materiálů vhodných pro tisk. V článku naleznete název materiálu a krátký výstižný popis popřípadě doporučené prezentační systémy. Zobrazit více »

Slovník reklamy

Slovník pojmů v reklamě

21.7.2015

Neorientujete se v žargonu reklamy. Tento slovník Vám pomůže se v dané problematice zorientovat. Už žádné neznámé slovíčka při komunikaci s reklamní agenturou. Zobrazit více »

Základny pro reklamní vlajky

Základny pro reklamní vlajky

8.7.2015

Pokud si nejste jisti, kterou základnu pro Vaši velikost a tvar vlajky nejlépe zvolit, pak si pro více informací přečtěte tento návod. Zobrazit více »

Tiskárna + laminátor

Nová tiskárna a laminátor

26.6.2015

Nově tiskneme na nejlepší značce na trhu a tou je zaručeně tiskárna od firmy Roland. Dále do našeho porfolia strojů a zařízení přibyl laminátor Rollam od Německé firmy. Zobrazit více »

Jak vytvořit grafický návrh pro roll-up banner

Jak vytvořit grafický návrh pro roll-up banner?

25.5.2015

Jednoduchý a v bodech popsaný manuál pro vytvoření grafického návrhu pro roll-up bannery Zobrazit více »

Získejte slevu až 11% na další nákup!

Získejte slevu až 11% na další nákup!

27.4.2015

Nakupujte u nás pravidelně a získejte slevy na další nákupy. Stačí se jen registrovat! Zobrazit více »

Zlěvňujeme tisk!

10.4.2015

V dubnu jsme pro Vás připravili jednu z nejvýraznějších slev za poslední dobu! Rozhodli jsme se razantně zlevnit tisk u vybraných produktů. Pojďme se tedy podívat, na jaké produkty se sleva vztahuje. Zobrazit více »

Letáky, vizitky, samolepky

17.3.2015

V našem eshopu je možné nově nalézt kategorii tiskoviny. V této kategorii bude možně snadno objednat vizitky, samolepky, letáky a jiné tiskoviny.

Registrace uživatelů

9.3.2015

Nově dáváme nakupujícím možnost registrovat se pro snadnější nákup a přehled o objednávkách. Registrace není nutná. Doufáme že toto vylepšení Vám usnadní nákup prezentačních systémů.

Firemní vlajky včetně tisku

12.2.2015

Nové zboži v naší nabídce! Nově naleznete v naší nabídce firemní vlajky včetně tisku za bezkonkurenční cenu. Na všechny vlajky máme zaváděcí slevy 10%.

Doprava zdarma

6.2.2015

V našem e-shopu máte dopravu ZDARMA za nákup v minimální hodnotě 3 000 včetně DPH.

+420 608 08 25 35volejte v případě jakýchkoli dotazů

Technologická
podpora Online

Nevíte si rady? Jsme Vám k dispozici na online chatu,
telefonu nebo e-mailu.

Tisk do
druhého dne

99% zakázek tiskneme do druhého dne.

Dodání po celé
České republice

Expedici zajišťujeme pomocí
přepravních společností.

Doprava ZDARMA
nad 3 000 Kč

Objednejte nad 3000 Kč a neplaťte dopravu.

Kvalitní materiály
a technologie

Tiskneme pouze na prověřené materiály
a za kvalitu ručíme.

Výstupní kontrola
všech zakázek

Všechny objednávky před expedicí
pečlivě kontrolujeme.