Přihlášení Registrace

Připravili jsme pro vás dlouho očekávanou kolekci pracovního textilu!

Vaší firmu můžete snadno prezentovat pomocí klasického reklamního textilu, ale někdy je potřeba něco mnohem odolnějšího, a proto již máte možnost si na našem e-shopu objednat kvalitní pracovní textil.

Vybrat si můžete ze dvou základních kolekcí - Ranger a Woody. Každá kolekce obsahuje vesty, bundy, kalhoty, kalhoty s laclem v rozličných velikostech a barvách. Ranger a Woody se od sebe liší především v použitém materiálu. Kolekce Ranger používá textilii CONDURA®. Tento druh látky je vyráběn pod přísnými standardy tak, aby ve výsledku poskytoval tu nejvyšší možnou ochranu před vnějšími vlivy. Tento typ tkaniny se používá například i v armádě, a proto je ve výsledku kolekce Ranger dražší.

To samozřejmě neznamená, že by byla kolekce Woody méně kvalitní! Poskytuje téměř stejnou multifunkčnost z hlediska úložného prostoru a taktéž co nejvyšší odolnost v oděru, roztržení ve švu a taktéž odolnost proti skvrnám. Nepostradatelnou součástí jsou i retroreflexní prvky. Technologie 3M™ Scotchlite™ představuje nejvhodnější způsob jak dosáhnout co nejvyšší možné reflexe světla a zajistit tak maximální bezpečnost. 

Ranger bunda Ranger kalhoty Vesta
Bunda Kalhoty s laclem Vesta

Obě dvě kolekce jdou certifikovány dle evropské normy EN ISO 13688:2014, která dokazuje vysokou kvalitu textilu vhodného k profesionálnímu použití na pracovišti. Tak neváhejte a prozkoumejte tuto zcela novou kategorii

+420 608 08 25 35volejte v případě jakýchkoli dotazů