Přihlášení Registrace

Naše služby

Jsme stále se rozvíjející firma, která se zaměřuje na všechny odvětví reklamy. Poskytujeme téměř veškeré základní metody tisku a v souvislostí s tím máme i grafické studio, které pro Vás dokáže vytvořit podkladové materiály.

Chcete se dozvědět více?

Prezentační systémy

Prezentační systémy

Jsme dodavateli těch nejkvalitnějších prezentačních systémů na trhu. Zrealizujeme kompletní zajištění Vaší firemní prezentací. Od základních typů roll upů až po veletržní prezentační stěny.
Digitální tisk

Digitální tisk

Profesionální digitální tisk snadno a rychle. Objednejte si v několika krocích nové vizitky, brožury, katalogy, letáky a oznámení. Expresní a ojedinělý design vašich vizitek, letáků a dalších tiskovin.
Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk

Chcete velkoformátovou reklamu, kterou už nikdo nepřehlédne? Vytiskneme a připravíme pro Vás PVC bannery, plakáty, samolepky, tapety a jiné prezentační systémy, s kterými nebude Vaše firma přehlédnuta.
Potisk textilu

Potisk textilu

Prodej a brandování textilu Chcete profesionálně prezentovat Vaši firmu? Vytiskneme nebo vyšijeme Vaše logo na trička, polokošile, košile, mikiny nebo i pracovní textil. Realizujeme zakázky od jednoho kusu, ale i série po stovkách.
Řezaná reklama

Řezaná reklama

Řezaná grafika je v dnešní době již běžně dostupnou formou reklamy. Vyřezané tvary nebo texty se aplikují na výlohy, automobily, PVC desky a dokáží přesně zapadnout do podkladového pozadí.
Grafické služby

Grafické služby

Tisknout bez grafických dat? To přeci nejde … Neváhejte a využijte naše grafické studio, které dokáže vyhovět všem vašim požadavkům. Expresní a ojedinělý design vašich vizitek, letáků a dalších tiskovin.
+420 608 08 25 35volejte v případě jakýchkoli dotazů

Technologická
podpora Online

Nevíte si rady? Jsme Vám k dispozici na online chatu,
telefonu nebo e-mailu.

Tisk do
druhého dne

99% zakázek tiskneme do druhého dne.

Dodání po celé
České republice

Expedici zajišťujeme pomocí
přepravních společností.

Doprava ZDARMA
nad 3 000 Kč

Objednejte nad 3000 Kč a neplaťte dopravu.

Kvalitní materiály
a technologie

Tiskneme pouze na prověřené materiály
a za kvalitu ručíme.

Výstupní kontrola
všech zakázek

Všechny objednávky před expedicí
pečlivě kontrolujeme.