Přihlášení Registrace

Tiskneme i na sedací vaky!

Hledáte kompromis mezi jedinečnou propagací Vaší firmy a funkčností? Naše sedací vaky zajistí obojí. Díky tvarovatelné náplni se vak přizpůsobí každému způsobu sezení nebo ležení a zajistí tak maximální pohodlí. Vlastní potisk se postará o zbytek. 

Již dlouhodobě se zabýváme i potiskem textilních materiálů. Ať už se jedná o prezentační systémy v podobě textilních stěn, o vlajky anebo i dřevěná lehátka, vždy klademe důraz na co největší kvalitu použitých materiálu a potisku.

Vzhledem k tomu, že se neustále snažíme rozšiřovat a aktualizovat náš sortiment, tak jsme se rozhodli přidat do naší nabídky i sedací vaky s potiskem. Sedací vaky jsou ušity z pevné textilní tkaniny, která je opatřena kvalitním sublimačním potiskem. Na samotný vak dokážeme natisknout téměř cokoliv. Od jednobarevných vzorů, přes firemní loga až po tisk fotografií vysokého rozlišení.

sedací vak

Kvůli našim vysokým požadavkům na kvalitu jsou vaky opatřeny dvojitými švy, které zvyšují pevnost. Pro zajištění polystyrenové výplně je vak dvojitý. Ve vnitřním vaku je uzavřena náplň a vnější vak se samostatným uzavíráním je potištěn. Uzávěry jsou vyrobený ze suchého zipu, který dokáže svou funkci plnit dlouhodobě a bez rizika poškození.

Výhodou je i možnost praní vaků na nízkou teplotu a dlouhodobě tak udržovat jejich čistotu.

Vaky jsou vhodné například pro firemní prezentaci, která dokáže upoutat a případně lze vak využít jako prostředek k relaxaci. Sedací vaky jsou taktéž vhodným doplňkem do domácnosti a v kombinaci s Vámi zvoleným potiskem mohou posloužit jako vhodný dárek.

+420 608 08 25 35volejte v případě jakýchkoli dotazů